Ir tik pat kā pagājusi mana pirmā nedēļa atpakaļ Mājās. Tā ir bijusi visnotaļ jauka nedēļa.

Otrdien biju uz darba interviju erafoto.lv. Gāja pietiekami labi un ceturtdien tur atgriezos uz izmēģinājuma dienu, piektdien arī. Pirmdien no rīta došos atkal un notiks pēdējās pārrunas un papīru parakstīšana. Alga nebūs izcili liela, bet vajadzētu vismaz pagaidām pietikt. Nākotnē man spīd/draud kļūšana par projekta vadītāju, jo mana priekšniece pamazām to pamet. Galvenie mani pienākumi ir apstrādāt un drukāt fotogrāfiju pasūtījumus un sagaidīt klientus, kuriem šie pasūtījumi jāizsniedz. Papildus vēl daudz dažādi sīkumi, lai viss ritētu pareizi un fotolaboratorija par kaut ko neapvainotos. Mans uzdevums arī būs atdzīvināt firmas dzīvi sociālajos portālos, jo pagaidām izskatās nedaudz bēdīgi.

Par otrdienu jau rakstīju iepriekš, tāpēc ejam tālāk. Trešdiena bija ļoti jauka un mierīga. Vakarā aizgāju uz Pļavniekiem pie mammas un pārējiem. Gāju pa ceļiem, kur vēl nekad iepriekš nebiju bijusi – gar Matīsa kapiem. Bija interesanti, bet kopumā man neradās sajūta, ka tas būtu droši. Skaisti gan. Austiņās klausījos podkastus par marketingu facebook un twitter. Dzīvoklī tiku labi paēdināta. Brālītis vēl joprojām prot gatavot garšīgas vistas filejas karbonādes. Man gan prasītos kopumā nedaudz lielākas variācijas viņa receptē, bet pēc vairāk kā četru mēnešu pārtraukuma bija burvīgi. Tiku arī pie bazilika un rabarberiem.

Ceturtdiena un piektdiena tātad bija darba dienas. Nedaudz kaitina tas, ka darbā jābūt vismaz dažas minūtes pirms deviņiem, bet 3. tramvajs mani tur pieved tikai 9:03. Kamēr gan esmu māceklis, man atļāva būt nedaudz vēlāk.

Sestdienas rītā braucu uz Juglu apskatīt draugu jauno dzīvoklīti un apspriest dažādus jautājumus saistībā ar gaidāmo Jāņu svinēšanu. Būs jauki un izskatās, ka varētu piedalīties vairāk cilvēku kā pērn. Es arī ļoti ceru, ka beidzot mūs varētu palutināt laika apstākļi. Iepriekš bija tā ar dievu uz pusēm.

Pēc tam jauka pietura centrāltirgū. Man tik ļoti patīk šī iestāde. Nopirku atkal brinzu un tomātiņus. Brinza ir tāds jauks sāļš, svaigs siers, kas ir ļoti līdzīgs fetas sieram un perfekti iederas manos salātos. Nopirku arī meža zemenītes jaukai paštaisītai dāvanai.

Tad braucām ar vilcienu uz Teteli, kas ir netālu no Jelgavas. Satiku daudzus burvīgus un sen neredzētus cilvēkus. Jauka atpūta pie dabas. Interesantā uzpariktē čuguna traukā tika pagatavots fantastisks plovs. Iekšā bija gan veseli ķiploki un āboli, kā arī plūmes un aprikozes. Garšīgi un sātīgi. Vakara gaitā tika izcepti šašliki, ko nebiju ēdusi veselu mūžību. Nezinu, vai gribēšu vēl, jo man gaļa kā tāda īpaši nekārojas, bet labi pagatavotas lietas spēju vienmēr novērtēt.

No rīta ar vilcienu mājās. Jauka, mierīga Svētdiena. Pilna māju sajūtas. Pirms kāda brīža G man uztaisīja kakao ^^

 

 

Written on June 16th, 2013 , Life, Work Tags: , , , , , , ,

Liene is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

Liene

Lienes pēdu nospiedumi šajā skaistajā pasaulē