Man patīk veidot savas dzīves statistiku. Visplašākā ir par maniem gulēšanas paradumiem, kas fiksēta jau kādu trīs gadu garumā. Tad kā jau lielākajai daļai meiteņu tiek fiksēti ikmēneša asiņošanas paradumi. Tagad pievienoju šim blogam mazu vidžetiņu, kas rāda, kā man šogad sokas ar grāmatu lasīšanu.

Gaidu piegādi no amazon, kur ir divas grāmatiņas, kuras ļoti gribas izlasīt, bet nesanāca atrast virtuālu versiju, par kuru nebūtu jāmaksā.

Varbūt kļūt par grāmatu blogeri? Kā to īsti dara? Laikam jau primāri ir vienkārši jālasa un par to jāraksta un tad jau redzēs vai un kas tur sanāks.

Written on March 29th, 2016 , Uncategorized Tags: , , ,

Written on October 12th, 2015 , Uncategorized

Nodarbojos ar aktivitāti, kas noteikti izklaidē katru cilvēku, kuram ir savs blogs – meklēšanas frāžu, ar kuru palīdzību cilvēki nonākuši blogā, caurskatīšanu. Piedāvāju iepazīties ar tiem, kas man likās interesantākie:

veterinārā klīnika vecmīlgrāvis, atvadu vēstule, kombuļu inese, krustmāte lienīte, apkalt ilksi, galvenais mulla mošejā, iepērk kastaņus, jauns puisis dāmas pirmā istanbul lidmašīna, juglas kapi kapu svētki, liekam rotas pie zilās kleitas, pārdod māju pie jūras, pirts tetelē, polu ir daudz vacija, savādi burti, turku mimika, vai turcijā ir biezpiens, vārds smukums folklorā, vāveres pēdu nospiedumi, 三角州代号liene

Written on July 25th, 2013 , Uncategorized Tags: ,

Ir jau otrā diena. Cēlāmies, vēlāmies. Daudziem kaut kā šis rīts bija grūts. Ārā laiks karsts un spiedīgs.

Brokastīs gardi kopīgi salātiņi. Tējiņa. Kafija. Par pēdējās dzeršanu nedaudz šaubījos, bet bija ļoti garda.

Dienas pirmā nodarbība  – mandalu zīmēšana. Rēķinājām, bet līdz pašai krāsošanai netikām. Ar datorprogrammas palīdzību gan redzējām, kādam būtu jāizskatās gala rezultātam.

Šobrīd cilvēki ir aizbraukuši uz Talsiem iepirkt pārtiku atlikušajai nedēļai, kā arī pēc vēl viena cilvēka. Pēc atgriešanās laikam būs jāvada mana nodarbība – rokas sprādzīšu veidošana. Materiāli gan nav gluži ideāli, bet būs labi.

Laiks tāds nomācies. Līdz jūrai vēl neesmu bijusi. Šeit ir pārāk daudz datoru, lai tiktu pie sajūtas, ka esam aizbraukuši kaut kur prom no dabas.  Šodien man pusdienās būs jāgatavo sviesta pupiņas. Nevaru vien sagaidīt, kad tās būs gatavas, jo vēl joprojām ir viens no maniem visu laiku mīļākajiem ēdieniem.

Pusdienas sanāca lieliskas. Nevaru sagaidīt, kad sāksies sviesta pupiņu sezona, lai to varētu atkārtot daudz biežāk.

Biju peldēt. Nav pati jaukākā vieta, kur to darīt, jo bija jāiet ļoti tālu uz Zviedrijas pusi, līdz varēja tikt pie dziļuma, kur var peldēt. Ūdens patīkami silts. Niršanas aktivitātes apgrūtināja tas, ka ik pa laikam acu priekšā parādījās kāds akmens, kuru šeit netrūkst.

Pēc peldēšanās novadīju savu aktivitāti. Tika radītas rokassprādzītes. Aijai sanāca īpaši skaista ar latvju rakstiņiem. Izskatās, ka cilvēkiem pat puslīdz patika ko tādu darīt.

Līga novadīja visnotaļ interesantu aktivitāti par dieviem, kas esam mēs paši. Katram bija jāaizpilda anketa ar dažādiem jautājumiem par mūsu personību, interesēm, pasaules glābšanas plāniem un citām lietām, uz kuras bāzes nejauši izvēlēts cilvēks sacerēja dievu. Man arī visnotaļ patika stāsts par mani.

Visu dienu visi tika kārdināti ar keksiņu, ko izcepis viens no biedriem. Viņam sanāk garšīgākie kēksiņi, ko esmu ēdusi un šis bija visu laiku uzvarētājs. Pilns ar dažādiem gardumiem, bet nekā nav par daudz.

Palīdzēju cilvēkiem iedziedāties, noskaņoties un tagad lielākā daļa nodarbojas ar kopīgu tematisko meditāciju. Es labāk dušā. Man ļoti patīk kaut kur aizbraukt un tur tā ilgi un pamatīgi nodušoties. Šeit arī Aija atvedusi savus labos matu šampūnus un balzāmus, kas maniem matiem ļoti patīk, bet diemžēl šobrīd atrodas tādā cenu kategorijā, ko es nevaru atļauties.

Šobrīd tāds ļoti patīkams nogurums. Svaigs gaiss, burvīgi cilvēki, veselīga pārtika. Varētu tā vēl kādu nedēļu.

 

Written on July 5th, 2013 , Uncategorized

Šī nedēļa man iesākās ar būšanu Tallinā. Svētdienas vakarā ar autobusu kopā ar citiem jauniešiem no Latvijas devāmies uz kaimiņu zemi smelties zināšanas jautājumos, kas saistīti ar informācijas tehnoloģijām. Viss norisinājās pasakaini skaistā viesnīcā un tās konferenču centrā. Sen nebiju tik labi un garšīgi ēdusi pie tam vēl par to nemaksājot ne santīma. Piedalījās arī jaunieši no Zveidrijas un Igaunijas.

Pirmajās dienā bija vispārīga lekcija, workshopi un vakarēšana. Diemžēl paša semināra sakarā es nejūtos ko daudz ieguvusi. Salīdzinoši piedalīšanās forumā KUBS, kas norisinājās šovasar, es iemācījos vairāk. Tomēr man ir prieks par iegūtajiem kontaktiem.

Šodien aizbraucu ciemos pie jaukiem cilvēkiem, kas ir pārvākušies uz Vecmīlgrāvi. Biju jau piemirsusi, cik tas ir tālu.

Vakarā tikšanās ar brāli iekš SkeptiCafe. Šoreiz tēma par abortiem. Neko būtiski jaunu neuzzināju, bet tāpat patīkami šādā pasākumā pavadīt laiku.

Pirms brīža dzīvokļa biedrene paziņoja, ka grasās tuvākajās dienās izvākties. Vai kādam ir interese par dzīvošanu kopā ar mani un G nelielā, bet omulīgā istabiņā?

Written on November 28th, 2012 , Events, Life, Uncategorized Tags: , , , ,

Pēc vizītes pie fizioterapeites, kas bija pirms nedēļas, sanāk daudz vairāk kustēties. Vakar pat aizgāju uz intensīvo vingrošanu kopā ar mammu. Šodien manas kājas, dibens un rokas to ļoti labi izjūt. Katru dienu veicu speciālo vingrojumu kompleksu, kā arī cenšos braukt ar riteni. Vidēji sanāk katru otro dienu nobraukt pa aptuveni 30km. Maratonisti man šķiet kā tādi pārcilvēki, ja jau man šāds kilometru daudzums uz divriteņa liekas daudz.

Taisu dažādas rotiņas. Pēdējā laikā tās ir rokassprādzītes, kurās ieausts kāds vārds. Ja kāds tādas vēlas, tad noteikti varam ko sarunāt :)

Vasara kaut kur aiztecējusi…

Written on August 14th, 2012 , Uncategorized Tags: , ,

Šodien ar G bijām uz sporta klubu uz Body Bike beginner. Esmu ļoti ierūsējusi un bija grūti. Šobrīd gan jūtos labi, jo esmu mājās un paēdusi gardas un pat samērā veselīgas vakariņas. Saprotu tagad dzīvokļa biedreni, kura katru dienu nodarbojas ar diezgan pamatīgu sportošanu. Rīt gan visdrīzāk nevarēšu paiet.

Šodien saņēmu jauku sms no tēva – Sigma SD14 tagad ir oficiāli mans, nevis tikai aizdots fotoaparātiņš ^^. Pasūtīju jau vēl vienu atmiņas karti, jo ar 2gb kaut kur dodoties ir par īsu. Ceru, ka jaunā atmiņas karte varētu būt arī ātrāka. Fotografēšanas lēnums laikam ir tā lieta, kas mani visvairāk kaitina šajā aparātā. Iedvesma mācīties vairāk par fotografēšanu arī ir augusi. Vai kāds var ieteikt kādus labus fotokursus? :)

Varbūt kādam noder informācija, ka rimi kartes bonusa punkti ir jāiztērē laicīgi, nevis jākrāj bezgalīgi, jo viņiem pēc laikam trīs mēnešiem “iztek” termiņš un tie aiziet zudībā.

 

Written on February 27th, 2012 , Uncategorized Tags: , , ,

Liene is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

Liene

Lienes pēdu nospiedumi šajā skaistajā pasaulē